O mnie

Cześć, mam na imię Magda. Z wykształcenia i wykonywanego zawodu jestem trenerem oraz psychologiem, absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

Współpracuję z różnymi instytucjami, współprowadzę Podkarpackie Centrum Szkoleniowe, jestem wykładowcą Podkarpackiej Politechniki Dziecięcej (klik!), współpracuję również z Centrum Medycznym MEDYK, Magazynem Psychologicznym BANG! a od marca 2018 roku będziecie mogli spotkać mnie również na zajęciach w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na zajęciach dotyczących psychologii podejmowania decyzji.

 

Przez ponad 6 lat swojego życia mieszkałam w Krakowie, aktualnie żyję, mieszkam i działam głównie w Rzeszowie (i Krakowie). Prywatnie, zaczęłam uczyć się tworzenia stron internetowych, biegam i uczę się języków, uwielbiam zwierzęta i dobrą kawę. Nie lubię nudy i bezczynności.

 

Zawodowo, najczęściej poruszanymi przeze mnie obszarami, w których pomagam zespołom są:

  • Stres w pracy i radzenie sobie z nim
  • Autoprezentacja i budowanie autorytetu
  • Motywowanie siebie i innych
  • Radzenie sobie z konfliktami i wyzwaniami komunikacyjnymi w zespole.

W pracy stawiam na swobodę, autentyczność i profesjonalizm, tak by prowadzone przeze mnie szkolenia odpowiadały potrzebom zespołów, ale jednocześnie były jak najbardziej edukujące i praktyczne.

Ten blog jest miejscem, w którym piszę o tematach różnych, głównie związanych z obszarem moich zainteresowań zawodowych, ale również o kwestiach ważnych społecznie, które mnie w jakiś sposób albo wkurzają albo poruszają. Przecież nie można cały czas tylko o pracy pisać. Bo nie samą pracą człowiek żyje, prawda?… 😉

Zapraszam do kontaktu i do zakładki „Współpraca”!