O mnie

Cześć! Mam na imię Magda, jestem psychologiem i certyfikowanym trenerem biznesu, rozwoju osobistego. Prowadzę szkolenia w Podkarpackim Centrum Szkoleniowym, jestem też w trakcie doktoratu z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach, zdarza mi się też być nauczycielem akademickim Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (na kierunku psychologia w zarządzaniu oraz zarządzanie zasobami ludzkimi a także podyplomowych studiów managerskich oraz z zakresu zarządzania w oświacie) oraz wykładowcą podkarpackiej Politechniki Dziecięcej (Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego),

a ostatnio ukończyłam kurs z zakresu doradztwa zawodowego. 

Jestem absolwentką psychologii stosowanej UJ oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W sali szkoleniowej spędziłam jako trener indywidualny ponad 1000 godzin.

 

Zawodowo zajmuję się budowaniem satysfakcjonującej relacji z własną pracą, planowaniem, tematem komunikacji, motywowania, budowania pewności siebie i radzenia sobie ze stresem. Interesuję się wypalaniem zawodowym pracowników, jego profilaktyką oraz tematem przerdzewienia zawodowego i rozwoju osobistego młodych pracowników.

 

Pracuję zarówno z dorosłym jak i dziećmi, młodzieżą. Prowadzę szkolenia zarówno dla pracowników instytucji publicznych, branży medycznej, terapeutycznej, edukacyjnej oraz z sektora prywatnego. Posiadam doświadczenie w pracy w dziale zarządzania zasobami ludzkimi, a uwielbiam języki obce.