Współprace

Cześć, jestem Magda. Jestem psychologiem, trenerem biznesu i rozwoju osobistego, ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Szkołę trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego a także moduły specjalizacyjne z psychologii pracy i organizacji.

Moją pasją, prócz psychologii są języki obce i poznawanie kultur innych narodów. Dogadamy się bez problemu w języku polskim, angielskim, niemieckim, trochę francuskim a wkrótce i hiszpańskim.
Spotkać mnie możecie w różnych miejscach przy okazji konferencji, warsztatów i szkoleń.

Od 2017 roku współprowadzę Podkarpackie Centrum Szkoleniowe, w które wkładamy mnóstwo autentyczności i serca, śledzić nasz rozwój możecie śledzić TU , TU i TU.

Jestem nauczycielem akademickim Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz wykładowcą Podkarpackiego Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego, gościnnie pojawiam się również na konferencjach organizowanych przez Centrum Medyczne MEDYK w Rzeszowie.

Szkoliłam zarówno pracowników branży medycznej, terapeutycznej, kadrę pedagogiczną, dzieci i młodzież, studentów oraz kadrę zarządzającą, spędzając na sali szkoleniowej do tej pory ponad 800 godzin.

 

Tematy, którymi zajmuję się na co dzień są, między innymi:

 

Komunikacja międzypokoleniowa w pracy

Pokolenie X, Y, Z

Wypalenie i przerdzewienie zawodowe

Role w zespole i efektywne budowanie zespołu

Komunikacja i radzenie sobie z konfliktami

Profilaktyka stresu w pracy

Kierowanie swoją karierą

Prócz wyżej wymienionych oferuję również warsztaty dla dzieci i młodzieży w szkołach (cyberprzemoc, przemoc koleżeńska, uzależnienia i budowanie zespołów klasowych).

Zapraszam do kontaktu: magda@pokojpsychologa.pl oraz kontakt@pcs.edu.pl